off
Banderowcy ukraińscy pala Polskę i Węgierską flagę

Banderowcy ukraińscy pala Polskę i Węgierską flagę

Banderowcy spalili Polską Flagę

Posted by

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające ubranych w wojskowe mundury polowe zamaskowanych mężczyzn z flagami ukraińską i banderowską. Jeden z nich trzyma dwie flagi. Polski i Węgier. Po wygłoszeniu obelg i pogróżek, obiema flagami narodowymi Polski i Węgier parszywcy wycierają sobie buty, następnie flagi zostają oblane benzyną i spalone przy okrzykach „Sława nacji” i faszystowskich pozdrowieniach. Mężczyźni widoczni na nagraniu otwarcie grożą Polsce. Odwołują się do faszystowskich bohaterów mówiąc, iż są ukraińskimi nacjonalistami i patriotami. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że wy – Węgrzy i wy – Lachy dybiecie na integralność terytorialną Ukrainy. Chcemy z góry ostrzec, że nie będziemy tego tolerować i czekać, aż uderzycie nas w plecy – mówi jeden z zamaskowanych bojówkarzy. Nie będziemy tolerować praw antyukraińskich, które niszczą naszą godność, naszych bohaterów i nasz język ojczysty. Nasi ludzie są na waszym terytorium. Jeśli nie powstrzymacie działań antyukraińskich, doprowadzimy do bardzo dużych problemów w waszym kraju, a wasi rodacy zostaną wyrzuceni z naszej ojczyzny. – dodaje.


Warto zwrócić uwagę na to, iż w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Użhorod doszło do kolejnego podpalenia siedziby Węgierskiego Stowarzyszenia Kulturalnego na Zakarpaciu. Ogień strawił większości powierzchni parteru w zaatakowanym budynku. Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjártó wezwał w trybie pilnym ambasadora Ukrainy oraz oskarżył rząd w Kijowie o ekstremizm.
Rząd węgierski będzie zabiegał o międzynarodową misję obserwacyjną na Zakarpaciu, w granicach Ukrainy, która ma zająć się problemem prześladowania etnicznych Węgrów na tym terenie.
Pompowane pieniądze w Ukrainę, które płyną rzeką z zachodu a także z polski sprawiają, że za naszą granicą powstaje coraz silniejsze państwo, które nie jest naszym przyjacielem choćby ze względu na otwarte gloryfikowanie morderców Polaków, faszystów i zaciekłych katów z SS Galizien. Musimy powiedzieć sobie jasno. Ukraina ma dwie twarze. Jedną dla polityki, drugą dal mas przepojoną faszyzmem i wrogością do Polski i Polaków. Już dzisiaj faszystowska partia związana z pułkiem „Azow” planuje przeprowadzenie we Lwowie antypolskiego marszu związanego z rocznicą śmierci kata Polaków. Korpus Narodowy – skrajnie nacjonalistyczna ukraińska partia związana z pułkiem „Azow” zorganizuje w najbliższą niedzielę marsz we Lwowie poświęcony pamięci Romana Szuchewycza – głównodowodzącego Ukraińskiej Powstańczej Armii. Na grafice reklamującej marsz napisano, że będzie się on odbywał pod hasłem „Miasto Lwów nie dla polskich panów”.

Plakat promujący marsz upowców "Lwów nie dla Polskich Panów"

Plakat promujący marsz upowców „Lwów nie dla Polskich Panów”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale