off
Atak Hakerski Na Facbook

Atak Hakerski Na Facbook

Hakerski atak na Facebook

Posted by

Niezwykle przemyślany i zsynchronizowany atak hakerski na portal Facebook. Efekt elektronicznego uderzenia to wyciek danych ponad 50 milionów użytkowników !

Dane, które wyciekły głównie tyczą się użytkowników z Europy w tym też z Polski. Pozyskanie danych wrażliwych było możliwe z powodu błędów znajdujących się w oprogramowaniu Facebooka, które umożliwiają przeglądanie danych użytkowników. Korporacja przyznała, że atak hakerów został odkryty jednak nie poinformowano społeczności jak długo hakerzy mogli korzystać z tej luki bezpieczeństwa. Niezależni specjaliści od włamań komputerowych przypuszczają, że hakerzy mogli swobodnie operować na FB prawie przez tydzień. Narażone zostały wszystkie dane osobowe użytkowników Facebooka oraz ich wiadomości prywatne, zdjęcia, opisy i wszelkie inne rodzaje zawartości. Włamanie zgłoszono na policję lecz namierzenie hakerów jest prawie nie możliwe, gdyż korzystali z wielu serwerów, w tym z sieci cebulowej, zacierając za sobą skutecznie ślady. Facebook zapewnia też, że luka w systemie bezpieczeństwa została usunięta. Atak hakerski jest praktycznie nie do wykrycia, chyba że jest to zmasowany atak z poziomu DOS. Często zdarza się tak, że korzystając z luki systemowej haker może swobodnie operować przez nią spory okres czasu. Wykrycie go jest prawie niemożliwe, chyba że sam się przyzna co jest zazwyczaj wielce wątpliwe.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale
  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab