off
Pakt ONZ w Marakeszu

Pakt ONZ w Marakeszu

Polska nie podpisze paktu z Marrakeszu w sprawie migracji.

Posted by

Polska nie podpisze paktu z Marrakeszu w sprawie kontrolowanej migracji ludności. – takie oświadczenie na antenie Polskiego Radia złożył minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Minister stwierdził, że dokument przygotowany przez ONZ „nie jest dobrym rozwiązaniem”, a jego skutkiem będzie „spotęgowanie”, a nie „ograniczenie” kryzysu migracyjnego.

Warto przypomnieć, że pakt mówi o kontrolowanej migracji ludzi do Europy w ilości 240 milionów, nie zważając zupełnie na to, iż już teraz raporty UE wskazują na to, iż ponad 17 milionów mieszkańców UE żyje w ubóstwie.
Pakt ONZ w sprawie migracji ma zostać oficjalnie przyjęty w grudniu bieżącego roku Marrakeszu. Zawartym w nim „rozwiązaniom” sprzeciwiają się jednak m.in. Stany Zjednoczone, Austria, Węgry, Czechy, Bułgaria i Australia, których władze zapowiedziały, że nie podpiszą dokumentu. Głos w sprawie zabrał również premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu oznajmił, że prowdopodobnie Polska dołączy do grona krajów sprzeciwiających się polityce ONZ.

Uważamy, że to nie jest dobre rozwiązanie. To nie jest metoda, która pozwoliłaby ograniczyć kryzys migracyjny, a wręcz przeciwnie tylko by spotęgowała kryzys i spotęgowała jego skutki – argumentował Mariusz Błaszczak

Szef MON podkreślił, że w sprawie powstrzymania kryzysu migracyjnego Polska współpracuje z innymi krajami w ramach Grupy Wyszehradzkiej. – Ta współpraca bardzo dobrze rozwijała się i rozwija się w sensie zdolności właśnie do przeciwdziałania kryzysowi migracyjnemu – zaznaczył.
ONZ jednak jest zdecydowane na podpisanie paktu bez względu na państwa, które się wycofują i już wzywa do tego aby, aby „każda krytyka masowej migracji i uchodźców była karana więzieniem”
Plan masowej i kontrolowanej przez ONZ migracji ma zostać ogłoszony jako prawo człowieka. Z planu wynika, że każde państwo będzie miało
obowiązek w ramach prawa człowieka przyjmować imigrantów bez względu na powód imigracji i zapewnić wszystkie potrzeby socjalne w tym potrzeby wyznaniowe, religijne oraz uciechy cielesne. Prawo monogamiczne obowiązujące w państwach musi być zreformowane, gdyż imigranci to przede wszystkim wyznawcy Islamu i poligamiści.
Rodzący się sprzeciw i bunt przeciw takiemu działaniu, ONZ chce tłamsić rozkręcaniem terroru, który będzie ograniczał wolność słowa w imię walki z tak zwaną mową nienawiści, jednym ze sposobów walki będzie stopniowe odcinanie od informacji niezależnej przez wprowadzanie kolejnych ograniczeń i auto cenzury choćby ACTA2 z osławionym paragrafem 13. Problem jest w tym, że mieszkańcy Europy nie popierają działań w tym zakresie, a rosnący sprzeciw pcha Niemcy i Francję do pomysłu stworzenia Armii Europejskiej, która będzie miała za zadanie tłumienie buntów ludności zamieszkującej Europę.
Jedno jest pewne. Polska paktu o kontrolowanej migracji nie podpisze, tak jak nasz sojusznik USA i sąsiednie kraje. Jednak, kiedy w Marakeszu pakt podpiszą inne państwa Europejskie, staną się one wówczas furtką dla 240 milionów imigrantów z Afryki, którzy zaleją całą Europę. Mimo naszego sprzeciwu, po podpisaniu paktu przez inne państwa, kontrolowana imigracja stanie się obowiązkowa, a opór przed nią zabroniony i surowo karany. Jakie rozwiązanie wówczas przyjmie Polski rząd?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off