off
Miasto zaprasza świdnickich seniorów wraz z dziećmi na zajęcia rekreacyjne

Miasto zaprasza świdnickich seniorów wraz z dziećmi na zajęcia rekreacyjne

Posted by

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świdniczan, miasto przywraca prowadzenie w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” bezpłatnych zajęć dla
seniorów (wiek 60+) i juniorów (wiek 7-14 lat), które będą odbywały się w terenie z zachowaniem wymaganych zaleceń higienicznych i dystansu społecznego. Zaplanowano je na lipiec i sierpień br. Proponujemy następujące formy spędzenia wolnego czasu:

nordic walking – zajęcia na powietrzu, forma rekreacji polegająca  na marszu ze specjalnymi kijami

turystyka – wycieczki po Świdnicy oraz do miast partnerskich projektu o różnorodnej tematyce, połączone z zajęciami w terenie.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świdniczan, miasto przywraca prowadzenie w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” bezpłatnych zajęć dla seniorów (wiek 60+) i juniorów (wiek 7-14 lat), które będą odbywały się w terenie z zachowaniem wymaganych zaleceń higienicznych i dystansu społecznego. Zaplanowano je na lipiec i sierpień br. Proponujemy następujące formy spędzenia wolnego czasu:

Zapisy do poszczególnych grup już od środy, 17 czerwca, prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (ul. Wewnętrzna 2, Rynek). Od 17 do 20 czerwca zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc w kolejnych dniach będą prowadzone zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w warsztatach. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie (nr tel. 74/ 852 02 90).

Niezbędne dane do zapisów: imię i nazwisko, adres zameldowania, rok urodzenia, nr telefonu.
Liczba miejsc jest ograniczona – w czterech grupach uczestniczyć może łącznie 80 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy muszą posiadać środki ochrony osobistej – maseczki. Zaleca się aby w zajęciach nie brały udziału osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie SARS-Cov-2, objętej kwarantanną, a także osób wykazujących objawy infekcji dróg oddechowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off