off
Wycieczka dla seniorów i dzieci

Wycieczka dla seniorów i dzieci

Posted by

Seniorzy (w wieku 60+) wraz z dziećmi (w wieku od 7 do 14 lat) będącymi pod ich opieką zaprasza się na bezpłatny udział w wycieczce do Czeskiej Skalicy, gdzie wspólnie z seniorami i juniorami z Kędzierzyna-Koźla, Kłodzka, Czeskiej Skalicy, Nachodu i Hronova będą mogli się zintegrować. Wyjazd zaplanowano na sobotę, 5 września. Organizowany jest on w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.
Zapisy startują od środy, 26 sierpnia, w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy (Rynek 39-40). Organizator gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.
W dniach od 26 do 29 sierpnia zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc prowadzone będą zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w wydarzeniu.
Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:
• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu.
Wyjazd – 5 września o godzinie 7:30 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 19:00. W programie zwiedzanie oraz warsztaty artystyczne w Muzeum Bożeny Nemcovej. Liczba miejsc jest ograniczona – w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób – decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off