off
Świdnicki bieg na orientację

Świdnicki bieg na orientację

Posted by

Chcesz sprawdzić swoją kondycję? Potrafisz szybko podejmować decyzje i wiesz jak korzystać z mapy? W takim razie zgłoś się do udziału w Mistrzostwach Świdnicy w biegu na orientacje. Tym razem zawody zorganizowane zostaną na terenie Parku Centralnego. Start w sobotę, 19 września.

Bieg na orientację jest doskonałą formą aktywności sportowej Łączy w sobie wysiłek fizyczny i myślenie. Uczy koncentracji, trafnego podejmowania decyzji i planowania.

Osoby zainteresowane udziałem w mistrzostwach muszą wypełnić specjalny formularz dostępny na fanpage „Sport Świdnica” na Facebooku. Start dla mieszkańców Świdnicy jest darmowy. Pozostali chętni są zobowiązani do uiszczenia opłaty w wysokości 20 zł.

Organizatorem mistrzostw jest Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej oraz Hufiec ZHP Świdnica. Zawody rozegrane zostaną w 3 kategoriach. Uczestnicy będą mogli wystartować indywidualnie na trasie krótkiej (1,8 km, 14 punktów kontrolnych) i długiej (3,0 km, 16 punktów kontrolnych) lub w kategorii rodzinnej (2,3 km, 14 punktów kontrolnych). Dla zwycięzców przewidziano dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off