off
Bardzo Śmieszne Piosenki – Recital Katarzyny Żak

Bardzo Śmieszne Piosenki – Recital Katarzyny Żak

Posted by

Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15. do 99. roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielania kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku…

Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty….bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana – publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.

Koncert „Bardzo śmieszne piosenki” w listopadzie 2019 roku zdobył Nagrodę Główną – Złotą Maskę na Festiwalu Teatralnym im. Krystyny Sienkiewicz w Rawiczu.

Koncert realizowany jest w ramach projektu CZAS NA TEATR/TEATR NA CZASIE.

25 września 2020 r., godz. 19.00

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury

bilety: 40 zł przedsprzedaż
50 zł w dniu koncertu

informacja:sok.com.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off