off
Zrób eko ozdobę bożonarodzeniową

Zrób eko ozdobę bożonarodzeniową

Posted by

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie pn. ” EKO OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”.

Należy zaprojektować i stworzyć ozdobę bożonarodzeniową, która będzie atrakcyjna wizualnie, innowacyjna i koniecznie zrobiona z recyklingu (niepotrzebnych przedmiotów, materiałów). Zdjęcie swojego dzieła lub materiał filmowy wraz z opisem, jak powstał prezentowany przedmiot wysyłamy na adres Urzędu Miejskiego lub drogą elektroniczną na adres e-mail czystaswidnica@um.swidnica.pl.

Ideą konkursu jest pokazanie, że wykorzystywanie tego, co już raz znalazło się w przemysłowym obiegu, ma nie tylko sens ekologiczny, ale także wymiar artystyczny oraz funkcjonalny.

Na Państwa prace czekamy do 30 grudnia, a ogłoszenie wyników konkursu zaplanowaliśmy 8 stycznia. Wszyscy zostaną nagrodzeni, a trzech laureatów, których ozdoby będą najbardziej użyteczne i kreatywne otrzyma proekologiczne zestawy gadżetów

– mówi Krystian Werecki, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.czystaswidnica.pl oraz portalu społecznościowym na Facebooku – Czysta Świdnica.

informacja i zdjęcia: um.swidnica.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off