off
Horror w Indiach! Setki spalonych ciał. Brakuje tlenu i lekarstw. Rząd kraju prosi o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna.

Horror w Indiach! Setki spalonych ciał. Brakuje tlenu i lekarstw. Rząd kraju prosi o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna.

Horror w Indiach!

Posted by

To co się dzieje w Indiach przerasta ludzkie pojęcie. Ludzie walczą o tlen, palą zmarłych na ulicach! Wszystko przez Covid-19. Kraj ten odnotowują kolejne rekordy zakażeń i zgonów spowodowanych koronawirusem. Sytuacja jest tak zła, że władze cenzurują Twittera, usuwając informacje na temat sytuacji w kraju.
Niestety, ale w tą niedzielę po raz czwarty Indie odnotowały najwyższą na świecie liczbę zakażeń koronawirusem. Rząd poinformował o 349 691 nowych infekcjach co łącznie daje 16,9 mln zakażeń. To niespotykany dramat dla tego kraju. Ministerstwo Zdrowia oficjalnie potwierdziło kolejne 2767 zgonów. Łącznie w Indiach na COVID-19 zmarło 192 311 osób. Eksperci twierdzą, że liczba ofiar może być zaniżona, ponieważ wiele osób nie jest diagnozowanych przed śmiercią i przez to nie są wliczani w ogólną liczbę ofiar. Indie liczą na pomoc innych krajów.
Pomoc temu krajowi zadeklarowało kilka państw m.in. Bangladesz, USA i Wielka Brytania. Ta ostatnia zdecydowała się wysłać w weekend sprzęt potrzebny na oddziałach intensywnej terapii. Z powodu nieradzenia sobie z zarazą przez władze, Twitter w Indiach został ocenzurowany. Amerykański gigant społecznościowy usunął kilkadziesiąt postów i informacji na temat krytycznej sytuacji w państwie. Rzecznik Twittera potwierdził, że zablokowano dostęp do niektórych materiałów.
– Nie możemy pozwolić, aby fałszywe wiadomości szkodziły krajowi – powiedział BBC News rzecznik partii rządzącej Indii Gopal Agarwal.
Użytkownicy serwisu zauważyli, że chodzi o wpisy krytykujące rząd. Niepochlebnie o działaniach rządzących, a w szczególności premiera Narendra Modiego, wypowiedział się m.in. bengalski polityk oraz indyjski aktor. Ich słów przez cenzurę nie można już przeczytać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale