off
Prezydent Madagaskaru stawia na Artemisa Annua

Prezydent Madagaskaru stawia na Artemisa Annua

Tanzania i Madagaskar nie będą się szczepiły na Covid-19

Posted by

Tanzania i Madagaskar oświadczyły, że nie planują szczepienia swoich populacji przeciwko COVID-19. Co to oznacza dla reszty świata? Patolog dr Ahmed Kalebi twierdzi, że cały świat będzie bezpieczny tylko wtedy, gdy wszystkie populacje zostaną odpowiednio zaszczepione. Jego zdaniem należy zwiększyć produkcję szczepionek, zapewnić jej dostępność wszystkim krajom, a także umożliwić produkcję w krajach mniej rozwiniętych. Jednak dr Kalebi nie wyjaśnia co oznacza wg niego słowo „odpiednio”.

Madagaskar już na początku pandemii, która została ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia, ogłosił że naukowcy tego kraju opracowali lek na Covid-19,którego głównym składnikiem jest piołun jednoroczny Artemisia Annua. Bylica Jednoroczna, bo o niej mowa, została przebadana przez naukowców japońskich jako silny lek zwalczający raka. Badania kliniczne przeprowadzone w tym kraju wykazały 98%-99% zdolność likwidacji komórek rakowych. Artemisa Annua jest znana od dawien dawna na Madagaskarze i stanowi trzon w medycynie ludowej tego kraju. Teraz, na Madagaskarze opracowano wyciąg z Artemisy Annua. Jak go rozprowadzono wśród ludzi? Rząd polecił opracowanie napoju, który jest dostępny dla każdego w każdym sklepie. Odporność na Covid-19 uzyskuje się już po 2 tygodniach. WHO na początku pandemii chciało przeprowadzić badania nad przyspieszeniem działania tego specyfiku, ale temat pominięto w momencie, w którym pojawiły się szczepionki R, które praktycznie nie są szczepionkami tylko szeroko zakrojonym działaniem na ludzkim DNA. Prezydent Tanzanii w lipcu 2020r ogłosił koniec pandemii. Jego zdaniem stało się za sprawą Boga, a w walce z koronawirusem miały pomóc modlitwy, a także inhalacje wodne i przestrzeganie zasad higieny. Słowa prezydenta Tanzanii są traktowane z lekkim przymrużeniem oka, jednak pamiętać należy, że nie miesza się spraw religijnych z nauką. Wiara, mistyka i religia to zupełnie inny obszar, w którym porusza się człowiek. Jedno jest pewne. Piołun jednoroczny jest poszukiwanym ziołem również w Polsce. A ci co go regularnie piją – twierdzą, że działa pozytywnie chroniąc ludzi przez Covidem. Cóż, widać, że medycyna ludowa ma tutaj dużo do powiedzenia a ludzie wolą wracać do ziół niż zawierzać różnym organizacjom oferującym nie do końca sprawdzone specyfiki jako leki czy też szczepionki.

Prezydent Madagaskarypublicznie pije napój z Artemisa Annua

Prezydent Madagaskarypublicznie pije napój z Artemisa Annua

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale
  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab