off
klasa

klasa

Czy Europa realizuje morderczy plan Coudenhove-Kalergi ?

Posted by

Od 2012 roku nasilił się napływ „nachodźców” do Europy. Po oficjalnym zaproszeniu pani Merkel nieprzerwanie płynie rzeka „nachodźców” do Europy. W mediach problem jest opisywany, ale nikt prócz

blogerów i vlogerów nie zastanawia się co spowodowało decyzję o przyjmowaniu tak ogromnej liczby „nachodźców”. Początkowo myślano, że to z powodu „brakujących rąk do pracy”. Nic bardziej mylnego ! Przykładem może być tu fakt nie przyjmowania do pracy „nachodźców” w niemieckiej fabryce pociągów w Goerlitz. Owa fabryka ma blisko 400 wolnych miejsc pracy ! Zjeżdżają do pracy, Anglicy, Polacy, Węgrzy, Czesi, Ukraińcy, Rosjanie natomiast niemiecki odpowiednik naszego urzędu pracy, zakazał przyjmowania „nachodźców”. Dziwne, inne narody muszą pracować, alby „nachodźcy” dostawali po 3000 euro za „zbijanie bąków”. Ale do rzeczy. Nachodźcy są i nie są przyjmowani do pracy, więc po co są? Zaraz się dowiecie. Zacznijmy od pewnego pana – Coudenhove-Kalergi. Kim był ów człowiek? To główny inicjator procesu integracji europejskiej. Jest to mroczny człowiek, o którego istnieniu nie wiedzą masy, ale elita uważa go za założyciela Unii Europejskiej. W 1922 założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg, który zainwestował pierwsze 60.000 marek. Austriacki kanclerz Ignaz Seipel i następny prezydent Austrii, Karl Renner, wzięli na siebie odpowiedzialność kierowania ruchem „pan-europejskim”. Później swoją pomoc zaoferowali francuscy politycy tacy jak Léon Bloum, Aristide Briand, Alcide De Gasperi i inni.
Richard Coudenhove-Kalergi w trakcie swojego życia opracował plan…ludobójstwa narodów Europy. Tak,tak…nie pomyliliśmy się..plan ludobójstwa narodów Europy w celu wprowadzenia nowego porządku.
Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:
…” Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].”
Jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości.
No i jak się czujecie po przedstawieniu tych faktów? To jeszcze nic. Wyobraźcie sobie, że Europejską Nagrodę Coudenhove-Kalergi przyznaje się co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego zbrodniczego planu. Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.
A teraz kolejny fakt, który zjeży Wam włos na głowie i zrozumiecie dlaczego obecnie jest takie parcie na to, aby Polska i inne kraje słowiańskie przyjmowały „nachodźców”.
RAPORT ONZ.
Według opublikowanego w styczniu 2000 raportu w Przeglądzie „Podział ludności” [Population division] ONZ w Nowym Jorku, pod tytułem „Zastąpienie imigracją: rozwiązanie spadku i starzenia się populacji” [Immigration replacement: A solution to declining and aging population], do 2025 Europa będzie potrzebować…
159.000.000 imigrantów !!!
Merkel realizuje konsekwentnie plan Coudenhove-Kalergi, za który otrzymała odznaczenie. Jego nadrzędne motto to słowa samego Coudenhove-Kalergi…
” ‚Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną”
Tyle fakty, które odpowiadają Ci na pytanie – Po co są potrzebni „nachodźcy” w Europie.
Laureaci Coudenhove-Kalergi Prize:
– 2006, prezydent Litwy Vaira Vike-Freiberga
– 2010, kanclerz federalny Niemiec Angela Merkel
– 2012, przewodniczący Rady Europejskiej, Herman Van Rompuy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale
  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab