off
Nowy tranzytowy szlak dla „nachodźców” otwarty !

Nowy tranzytowy szlak dla „nachodźców” otwarty !

Posted by

Szlak wiedzie przez Morze Czarne i Rumunię. Czy Węgry sobie poradzą z ponad 2.000.000 „nachodźców” z Turcji, którzy prą na zaproszenie madame Merkel do Niemiec? Wschodnie granice są zagrożone

przez ponad 2.000.000 „nachodźców”. Praktycznie to już machina została uruchomiona. Ci co myśleli, że powoli problem z „nachodźcami” się uspokaja byli w błędzie. Unia widząc zachowanie Polski w sprawie „nachodźców” i twarde stanowisko co do nieprzyjmowania „nachodźców” z Niemiec zafundowała Turcji miliardy euro za utrzymanie „nachodźców” wiedząc, że jak skończy płacić, Turcja się ich pozbędzie. I tak się też zaczęło właśnie dziać. Pierwszych 150 „nachodźców” przybyło w starej łajbie przez Morze Czarne do Rumunii. Tam zostali „uratowani’ i otoczeni opieką. Nie trudno się domyśleć, że to była tak zwana czujka. Już na drugi dzień „uratowano” następnych 120 „nachodźców” z Turcji, którzy przebyli Morze Czarne. Jednym słowem Nowy szlak napływu islamskich „nachodźców” przez Morze Czarne już działa ! Teraz tylko patrzeć jak ruszą hordy islamskich „nachoźców” przez Morze Czarne, Rumunię na Węgry potem tylko przed nimi Słowacja i…Polska. Bezwzględnie trzeba się liczyć z tym, że szlak do Niemiec będzie wiódł przy południowej granicy w stronę zachodnią na najbliższe przejścia graniczne czyli między innymi w stronę przejść w Ostritz, Zgorzelcu, Jędrzychowicach, Pieńsk – Deschka, Łęknica i Olszyna. Hordy będą musiały coś jeść wiec nie będą szły główną drogą E-40 nauczeni doświadczeniem zejdą najbliżej południowej granicy, gdyż są tam spore tereny leśne – jest się gdzie ukryć i upolować zwierzynę, słaba kontrola służb – można kraść z pola żywność i dokonywać rozbojów na rolnikach, przejścia graniczne są praktycznie pozbawione ochrony, od dawna działają już fundacje wynajmujące domy dla „nachodźców” jako domy modlitewne – to utrudnia działanie służb. Cóż otwarcie szlaku przez Morze Czarne było do przewidzenia i mówiono o tym już kilka lat temu. Taktyk wojskowy od razu zobaczył dziurę, polityk jak zwykle kręci się i wierci a najbardziej narażony na niebezpieczeństwa będzie obywatel polski mieszkający na południu kraju.
Mamy nadzieję, że zatwierdzony przez Komisję Senacką projekt zmiany ustawy o Broni i Amunicji przygotowany przez Kukiz 15 będzie jak najszybciej czytane w sejmie i narażeni na niebezpieczeństwo ze strony „nachodźców” obywatele będą mogli kupić broń, tak jak ma to miejsce na Słowacji, Czechach i Rosji jeżeli chodzi o kraje przygraniczne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off