off
rakiety

rakiety

KOREA mobilizuje „środki odwetowe”!

Posted by

Kim się wściekł. Jak podaje oficjalna północnokoreańska agencja prasowa KCNA przywódca Korei Północnej oświadczył, że „zatopi” Japonię, a USA obrócić w „popiół i ciemność” za poparcie rezolucji Rady

Bezpieczeństwa ONZ i sankcji wobec reżimu w Pjongjangu za ostatnią próbę nuklearną.
– Cztery wyspy archipelagu (Wysp Japońskich) powinny zostać zatopione przez bombę nuklearną dżucze. Nie potrzebujemy, żeby Japonia dłużej istniała w naszym pobliżu –
– Zredukujmy kontynentalne Stany Zjednoczone do popiołów i ciemności –
Te słowa znalazły się w oświadczeniu, w którym wezwano do „zmobilizowania wszystkich środków odwetowych”. Wezwano również do likwidacji Rady Bezpieczeństwa ONZ, którą określono jako „narzędzie zła”, składające się ze „skorumpowanych” krajów, działających na rozkaz Stanów Zjednoczonych.
Koreę Południową komitet nazwał „zdrajcami i psami” USA.
Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła jednomyślnie w poniedziałek rezolucję o nałożeniu dodatkowych sankcji na Koreę Północną. Nowe restrykcje przewidują m.in. wprowadzenie limitu na dostawy ropy naftowej do Korei Płn., całkowite embargo na eksport gazu ziemnego do Korei Płn. i zakaz importu północnokoreańskich wyrobów tekstylnych.
Co o tym sądzić?
Narodami rządzą ludzie. Są tacy sami jak inni ludzie i kierują się takimi sami emocjami jak wszyscy. Zastanówmy się czego można się spodziewać po człowieku, który jest non stop gnębiony, szykanowany, wyśmiewany i trzymany w klatce, zza której widzi innych ludzi jak opływają we wszystkie dostępne tylko dla nich dobra? Co się budzi w takim człowieku? No oczywiście, że bunt. Zaczyna kombinować i dążyć do tego by ze wszelkich sił przeciwstawić się takiej sytuacji i ją zmienić. Kolejne sankcje nakładane na Korę Północną nie przyniosą żadnego pozytywnego skutku. Doprowadzą do tego, że coraz mocniej ściskany balon pęknie. Pamiętamy II WS. Wystarczyło, żeby w latach 30 jakiś zamachowiec strzelił Hitlerowi w czoło, kiedy wychodził po swoim wiecu z niemieckiej karczmy piwnej i 40 milionów ludzi by ocalało. Hitlerowi i jego chorej faszystowskiej ideologii pozwolono się rozwijać tak samo jak pozwolono na to, żeby Korea Północna rosła w siłę atomową z chorą ideologią reżimu komunistycznego.
Często w śród ludzi krąży powiedzenie „Komunizm jest gorszy od faszyzmu”…z tym faszyzmem jakoś sobie poradziliśmy, ale teraz mamy poważny problem z Koreą Północną.
Jak to się skończy? Oczywiście, że prędzej czy później dojdzie do rozgrywki wygłodzony i napojony nienawiścią do zachodu naród „podziękuje” za sankcje.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off