off
Polski Majdan - pieniądze

Polski Majdan - pieniądze

Kto Wpłaca Pieniądze Na „Polski Majdan”?

Posted by

Ks. Isakowicz Zaleski informuje – „W POLSKIM RZĄDZIE SĄ ZDRAJCY I WSPÓLNICY DEMONTAŻU POLSKI lista !”
W sektorze cywilnym zebrano już na „Polski Majdan” kwotę

322.733,76 zł. Sektor Instytucjonalny wpłacił blisko 580.970,89 zł. ! To już jest razem 903.704,65 zł.
Ksiądz Isakowicz zastanawia się, czy nad fundacją „Otwarty Dialog” nie ma parasola ochronnego tak jak było w przypadku „Amber Gold”. „Co druga osoba z darczyńców to Ukrainiec. Czy to przypadek?” – pisze dalej na blogu ksiądz.
wplaty_1
Gdzie są polskie urzędy? Gdzie są polskie służby? Czy to normalne, że wychodzi sobie na ulicę człowiek i zbiera pieniądze na rewolucję w Polsce. Logiczne, że jego zamiar to siłowe obalenie rządu, sam napisał scenariusz. Dlaczego Polacy dają się napuszczać takim ludziom? Dlaczego nie ma reakcji i Ci ludzie nie siedzą już w więzieniach? Zbieranie pieniędzy na siłowe obalenie rządu nie mi nic wspólnego z demokratycznymi wartościami. Na co zbierają? Na kije do bejsbola, obychy do siekier, na maczety? A może na broń przemyconą z Ukrainy?Dość szczucia Polaków przeciw sobie ! Już czas zaprowadzić porządek z tym całym „Polskim Majdanem”.
poniżej lista darczyńców prywatnych i instytucji, które wpłacają pieniądze na „Polski Majdan”. Oraz główny bohater instrukcji „Majdanu w Polsce” niejaki Bartosz Kramek zbiera pieniądze na „działalność uliczną” – w tle barwy narodowe Ukrainy.
wplaty_2

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

off
cheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on salecheap sneakers on sale